w Galerii Trójka obejrzymy wystawę fotograficzną Kraśnickiego Konkursu Fotograficznego im. Marka Nasiadki

Za nami wyjątkowy wernisaż wystawy fotograficznej związanej z Kraśnickim Konkursem Fotograficznym im. Marka Nasiadki.

Było to wydarzenie pełne emocji, piękna fotografii i wspomnień. Goście mieli okazję obejrzeć nagrodzone oraz wyróżnione fotografie spośród ponad 700 prac zgłoszonych do konkursu. Jury opowiedziało o niezwykle trudnym wyborze najlepszych zdjęć, podkreślając wysoki poziom tegorocznej edycji, a także zapowiedziało kolejne odsłony konkursu. Szczególnym momentem wieczoru była możliwość zobaczenia części wystawy śp. Marka Nasiadki „Roztoczańska geometria”. Chwilę poświęciliśmy również wspomnieniom o Panu Marku - jego pasji, wrażliwości i ogromnym wkładzie w rozwój fotografii oraz lokalnej kultury.

Dziękujemy wszystkim za obecność i wspólne przeżywanie tego wyjątkowego wydarzenia.

Centrum Kultury
i Promocji w Kraśniku

Email

ckip@krasnik.eu

Nr konta

92 8717 0009 2001 0004 4655 0001
Cookies

Korzystając z tej witryny, automatycznie akceptujesz używanie przez nas plików cookie. Czytaj więcej.